Poznaliśmy się latem 2000 roku. Każde z nas było wtedy zajęte swoim życiem. Los jednak napisał dla nas wspólny scenariusz i tak 6 lat później spojrzeliśmy na siebie już zupełnie inaczej. Po pół roku zaręczyliśmy się a 15.08.2008 roku wzięliśmy ślub. W lutym 2013 powitaliśmy na świecie naszą córeczkę - Zuzannę.
Komentarze
Podróż nie będzie łatwa, ale ile nagród i satysfakcji po drodze ;) Naprawdę warto się było w nią wybrać :)
Magda (Piguła)
M.
Marek
Po zdjęciach widać cała mama !!!
pozdr
b.